Чебелюк Ірина
Народилася 24 березня 1983 року у м. Луцьку Волинської області
Закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка, магістр права.
Досвід роботи
2002 - педагог-організатор ЗОШ №13.
2002-2007 - секретар-кадровик ТзОВ "Луцьк- Східний".
2007-2008 - керівник кур`єрського відділу ТзОВ "Марк-Медіа".
З 2008- юрист ТзОВ "Марк-Медіа"
Громадська діяльність
З 2013 - член громадської організації "Краплина життя".
З 2014 - присяжний Луцького міськрайонного суду, засновник громадської організації "Європейське місто".
З 2015 р. – член виконавчого комітету Луцької міської ради
З грудня 2015 року до грудня 2016 року працювала на посаді помічника адвоката Василюка І.М.
З 29 серпня 2019 року працює на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.
Ткачук Іванна
Майстриня Іванка Морем (Ткачук) ось уже дев'ять років робить унікальні ляльки. Окрім "ляль" (а саме так вона називає свої вироби) дівчина займається живописом, любить брати участь в оригінальних фотосесіях та подорожувати.
Усе почалось з янголів із сіна. Я гадки не мала, що виготовлятиму Лялі на замовлення. Мені було цікаво створювати щось своїми руками. На гуртку з флористики ми робили янголів, які були стилізовані, з ручками, але без ніжок. Для мене це було велике диво. Якось під впливом того, я з сіна створила маленьких балерин, з тоненькими ніжками. А потім вдома спробувала з тканини і підручних матеріалів створити ляльку. Це була лялька Марта - моя подруга. Довге волосся, тонкі ніжки.
За 8 років дівчина створила майже 4 тисячі ляльок. Хоча зроблені вони за однаковою технологією, кожна лялька виходить щоразу неповторною. "То якісь такі маленькі створіння, до яких я ставлюся дуже серйозно. Мені здається, що коли в них закарбований настрій, то вони теж такі трохи живі", – каже Іванка Морем.
Використовує майстриня лише натуральний матеріал. Каркас робить із дроту, а одяг із тканин та ниток. Щоразу імпровізує з декором, тож кожна Іванчина лялька неповторна. А ще серед них немає жодної сумної. "Принципово всі усміхаються. Не роблю сумних, тому що сумних емоцій та негативу вистачає у світі", – додає лучанка. Ляльки, зазвичай, майстриня продає або дарує. Удома їх лише кілька найрідніших.
Лялі - моє основне заняття. Раніше виходило заробляти 5-7 тисяч гривень, якщо відняти витрати на матеріал, зараз і того не має. Як каже одна хороша людина, що я недостатньо вірю в свій бренд, в свої сили. Мені властива меланхолія, тому інколи дійсно опускаються руки. Але все хороше попереду.
Думала про переїзд за кордон. Бо я мрію заробити на велику майстерню і розширення справи. На таку собі студію, яка відразу й магазин. На сайт. Але знову ж таки, як я покину справу і поїду? :) Треба тут щось придумувати…
Федосюк Віктор
Будівельник та архітектор за освітою – вояк у душі. Він зумів стати біля витоків відродження козацтва на Волині.
Був отаманом «Козацького Стрілецького Братства», директор видавництва «ІНІЦІАЛ». Один із засновників Народного Руху України на Волині. У свій час перебував також у лавах депутатів Луцької міської ради від УНР (1991-1995 рр.). На сьогодні Віктор Федосюк є також Членом Ради Козацьких Отаманів при Президентові України. Старший лейтенант запасу, Член Ради Товариства «Холмщина», Член Українського Геральдичного товариства, Автор герба і прапора Волині та герба і прапора міста Луцька, символом якого є Святий Миколай. Також є автором емблеми 14-ї бригади.
Кротюк Оксана
Народилася у 1969 році в м. Луцьку. У 1989 закінчила Луцьке педагогічне училище ім. Ярослава Галана, у 1994 — Київський державний педагогічний університет ім. Драгоманова. Працювала в Українському центрі народної культури «Музей Івана Гончара», де виконувала обов´язки прес-секретаря, а згодом очолила відділ зв'язків з громадськістю.
З 2004 р. — літературний редактор журналу «Малятко». У 2010 - 2011 втілює власний авторський проект на Українському радіо (програма «Великий світ малого читача»: дорослим про дитячу літературу, її проблеми та здобутки, канал «Культура»).
Експерт літературного конкурсу «Коронація слова» у номінації «Проза для дітей» (2010 р.)та в номінації «Пісенна лірика для дітей» (2011, 2013, 2014 р.р.)
Член журі літературної премії «Великий їжак» (2011 р.)
Член журі літературної премії НСПУ ім. Платона Воронька.
З 2016 р. — заступник голови творчого об'єднання дитячих письменників НСПУ.
Творчий доробок
Автор книжок для дітей «Неслухняне левеня» ("Преса України", К., 2008), «Найкраща земля» ("Преса України, К., 2008), «Абетка» ("Видавництво Старого Лева", Л., 2011, 2014), «Веселі єноти» ("Преса України", К., 2009), «В зоопарку» (Видавництво "Богдан", Т., 2012), «Чорне море й синій кит» ("Преса України", К.,2012), «Чап-чалапу, гусоньки!» ("Видавництво Старого Лева", Л., 2015), «От би мені коника» ("Видавництво Старого Лева", Л, 2015), «Прилетіла пташечка» ("Апріорі", Л., 2017), «Купці, купці, гусочко!» (Видавництво "Богдан", Т., 2017), «Михлик їде на море» (Видавництво "Каламар", К., 2018), «Рукавичка для носа» (Видавництво "Каламар", К., 2018), «Песик Чапа» ("Видавництво Старого Лева", Л., 2019)
Систематично виступає з творами різних жанрів для дітей у періодиці (журнали «Малятко», «Зернятко», «Пізнайко», «Крилаті», «Мамине сонечко"», "Маленький розумник", «Ангелятко»…) та колективних збірках (видавництва «Свічадо», «Богдан», «Лелека», «Белкар-книга» та ін.).
Нагороди
• Лауреат Літературної премії ім. Наталі Забіли (2006).
• Лауреат літературного конкурсу «Рукомесло» (2009).